Vítáme Vás na stránkách naší restaurace a kavárny DejaVu. Náš podnik se nachází v samotném centru historického města Cheb, na pěší zóně.
Klimatizované interiéry jsou vkusně zařízeny v retro stylu a vyzdobeny různými dobovými předměty a artefakty, které u Vás navodí příjemnou atmosféru, aby jste si mohli v klidu vychutnat Váš čas strávený u nás. Samozřejmostí jsou oddělené kuřácké a nekuřácké prostory.
 
Naše prvotřídní kuchyně vyniká jak klasicými českými pokrmy, tak šťavnatými steaky z toho nejlepšího masa, ale i saláty a dezerty.
Dále si u nás můžete objednat jednu z nejlepších druhů kávy značky illy, lahodné a osvěžující klasické i tropické alkoholické a nealko drinky a koktejly. Obslouží Vás zde náš příjemný
a laskavý personál. Naší předností je rovněž možnost podávání kávy do speciálního kelímku a vzít si jej s sebou. Můžete se tak  například po dobrém obědě kochat krásami Chebu a přitom si pochutnávát na lahodné kávě.
 
A co víc ? Aby jsme Vám opravdu ukázali, že si Vás vážíme, připravujeme pro vás neustále různé věrnostní a bonusové akce a nabídky.
 
Doufáme že se Vám u nás bude líbit a že se k nám opět vrátíte.
TÝDENNÍ MENU
 
O NÁS
 
FOTOGALERIE
 
 
JÍDELNÍ LÍSTEK
KONTAKT